Drukarnia cyfrowa w Warszawie.

druk-cyfrowy

Drukarnia cyfrowa pozwala niewielkim nakładem finansowym wydrukować wiele rodzajów projektów. W naszej szerokiej ofercie znajduje się druk biznesowy, reklamowy oraz do użytku prywatnego. Mamy również możliwość druku wielkoformatowego, na zróżnicowanym podłożu o różnej gramaturze. Cyfrowy druk wielkoformatowy to prawdziwa rzadkość – najczęściej można otrzymać wydruk do wielkości B3.

Drukarnia cyfrowa Warszawa daje szereg możliwości projektów. Materiały, które drukujemy zależą tak naprawdę tylko od ograniczeń Twojej wyobraźni. Jeśli zdecydujesz się na wydruk w formie nalepki, gwarantujemy, że jakość będzie na tyle dobra, że będzie piękną dekoracją na ścianę lub samochód. Drukujemy projekty reklamowe: ulotki, broszury, plakaty, banery i inne. Jeśli potrzebujesz szybkiego wydruku niewielkiej ilości materiałów, to nie mogłeś trafić lepiej. druk cyfrowy

Druk cyfrowy Warszawa korzysta z najnowszych technologii stosowanych w przemyśle drukarskim. Najczęściej wykorzystujemy barwniki rozpuszczalne w wodzie lub innych substancjach. Dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość wydruku, bardzo dobrą rozdzielczość i nie szkodzimy środowisku. Niestety materiały produkowane tą metodą nie są trwałe i charakteryzują się niską odpornością na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Zatem, jeśli zależy Ci na długim funkcjonowaniu wydruku albo planujesz wykorzystanie go na zewnątrz, poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej. Wówczas zastosujemy inne metody drukarskie. Wprawdzie są one bardziej uciążliwe dla środowiska, ale otrzymane w ten sposób materiały będą bardziej trwałe.

Drukarnia cyfrowa Warszawa gwarantuje szybkie, profesjonalne świadczenie usług. Jesteśmy specjalistami od tak zwanych „prac na ostatnią chwilę”, co jest niemożliwe do osiągnięcia w przypadku offsetu. Projekt przeznaczony do druku cyfrowego nie wymaga żmudnych i długotrwałych zabiegów przygotowawczych, a pierwsza odbitka opuszczająca maszynę drukującą jest jednocześnie pierwszą kopią zamawianych materiałów. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu realizacji projektu oraz zmniejszenia kosztów. Dodatkowym atutem druku cyfrowego jest możliwość personalizowania każdej odbitki, co jest możliwe dzięki konieczności potwierdzania każdej kolejnej kopii. Dla Ciebie daje to możliwość na przykład numerowania każdej kolejnej strony bądź nadawanie numeru seryjnego. Jest to niebywała zaleta druku cyfrowego w porównaniu z drukiem offsetowym. Wydruki cyfrowe mogą być poddawane dalszym obróbkom introligatorskim: tłoczenie folii na gorąco, sztancowanie, pokrywanie matową bądź błyszczącą folią oraz pokrywanie lakierem uv. Druk cyfrowy może być wykonany w wielu formatach i w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym czarno – białej.

Druk cyfrowy posiada również swoje wady. Jeśli chcemy wydrukować coś w średnim bądź wysokim nakładzie, to niestety nie jest to zalecana metoda ze względów ekonomicznych. Chociaż jakość usług świadczonych w drukarniach cyfrowych jest naprawdę wysoka i dorównuje drukom offsetowym, to niestety w pełnych kryciach, tak zwanych aplach, znacznie od niej odbiega.