Endorfiny wskażą naszą firmę

szczęscie

Każda firma, jeśli chce się rozwijać i sprzedawać swoje towary lub usługi powinna się reklamować. W dobie globalnego rynku i możliwości dotarcia przekazu i produktu w każde miejsce na ziemi, konkurencją może być podobna firma, która znajduje się kilka tysięcy kilometrów od nas. Dlatego, aby istnieć na rynku trzeba być widoczny, zarówno w internecie, jak i na rynku lokalnym, wśród sąsiadów, którzy nas znają i sprawdzili już nasze usługi lub towary.

Trzeba dbać o swoich sąsiadów, jak i stałych klientów, cały czas im się przypominać i rozpieszczać. A czym najlepiej wywołać uśmiech i pobudzić hormony szczęścia, jak nie słodyczami? Wykorzystując tę zależność, dobre skojarzenia z naszą firmą, można rozbudzić poprzez cukierki z logo firmy. Wydawałoby się, że taki mały, nic nie znaczący prezencik niewiele może zdziałać, lecz w podświadomości przenosi on miłe i pozytywne skojarzenia, jakie mamy ze słodkościami, na takie samo postrzeganie firmy.

Sięgając po cukierki z logo firmy na papierku, mimowolnie widzimy je podczas odwijania i to właśnie to logo mamy jako ostatnie przed oczami, kiedy w naszych ustach rozpływa się słodki smak cukierka, który pobudza nasze endorfiny. Pamiętajmy o tym w dobie internetu, który takiego cukierka klientowi dać nie może. Jeszcze kilkanaście lat temu klient wybierał właśnie nas, bo miał blisko. Obecnie każdy może zamówić sobie wszystko przez internet i otrzymać przesyłkę kurierem czy w paczkomacie. Nie musi nawet wychodzić z domu. Ten cukierek może być krokiem do zwycięstwa nad konkurencją.

Zobacz też: Krówki reklamowe | Pyszne-krówki.pl