Opa&Company – polski sklep ze skandynawskim designem

pexels-photo-273238

Skandynawski design nie bez powodu cieszy się renomą na całym świecie. Jego szlachetność i funkcjonalność doceniają najbardziej wymagający miłośnicy wzornictwa – Skandynawowie słyną z jakości i niezwykłego wyczucia stylu. Dzięki Opa&Company polscy klienci zyskają dostęp do najlepszy wyrobów z nordyckich producentów. Sklep oferuje bowiem produkty znanych skandynawskich marek oraz oryginalne meble i akcesoria polskich producentów inspirujących się skandynawskim designem.

Wysoka jakość i niebanalny styl – skandynawskie wzornictwo w Opa&Company

Opa&Company to sklep z meblami i akcesoriami, który wyróżnia dobór produktów. Te zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Firma oferuje jedynie wysokiej klasy wyroby, które zostały drobiazgowo dopracowane, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i o funkcjonalność. W ofercie Opa&Company znalazły się produkty marek uznawanych na całym świecie za liderów w dziedzinie skandynawskiego designu: Bloomingville, Hubschh, Nordal czy HK Living. Nie zabrakło także polskich marek, które tworzą meble skandynawskie (Opa&Company) i dekoracje, w których czuć ducha Północy.

Skandynawski desing na każdą kieszeń

Dzięki Opa&Company miłośnicy skandynawskiego stylu w Polsce zyskali dostęp do setek produktów w nordyckiej stylistyce. W ofercie sklepu znalazły się meble, lampy, dywany, koce czy dodatki do dziecięcych pokojów. Renomowane marki i rozpoznawalne designerskie projekty są teraz na wyciągnięcie ręki – żeby urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, nie trzeba sprowadzać mebli i ozdób ze sklepów zagranicznych. To wszystko sprawia, że nordyckie wzornictwo przestaje być gratką dla wybranych.