Osobista stylistka kluczem do zmian!

osobista stylistka

 

To jak wyglądamy bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie. Od tego zależy jak odbiera nas nasze otoczenie. A im lepiej, tym sami lepiej się czujemy. Dlatego zawsze warto zadbać o swój wygląd. Ale trzeba to jeszcze zrobić właściwie.

To co ubierzemy powinno pasować zarówno do naszej sylwetki, ale także do naszego charakteru. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję dobrego samopoczucia we własnym ciele. Aby się to nam udało warto jest skorzystać z rady stylistyki. Osobista stylistka pomoże nam nie tylko w dobrze ubrań, ale może przeprowadzić z nami prawdziwą metamorfozę.

Jak wygląda praca ze stylistką? Przede wszystkim na samym początku zaczniemy od przeglądu naszej szafy. Stylistka sprawdzi co z tego co posiadamy do nas pasuje, a czego powinniśmy się natychmiast pozbyć. Ale skoro części ubrań się pozbędziemy to konieczne będzie udać się do sklepu.

Zakupy ze stylistką to idealny pomysł na dobór ubrań dla siebie. Rada specjalistki pomoże nam dobrać taką garderobę, która idealnie będzie pasowała do naszej sylwetki. Stylistka w tym celu przeprowadzi bowiem dogłębną analizę kolorystyczną. A skoro jesteśmy przy kolorach to trzeba wiedzieć, że pomoc stylistyki to nie tylko wybór ubrań, ale także profesjonalny makijaż. Stylistka pomoże nam w doborze odpowiednich kosmetyków i przygotowaniu takiego makijażu, który będzie nam najlepiej pasował.

Praca ze stylistką to także idealne rozwiązanie kiedy potrzebujemy gruntownej zmiany. Innymi słowy, kiedy potrzebujemy po prostu metamorfozy i znalezienia swojego nowego stylu.