Strych w twoim domu

3866229169_b924bdc68a_o

Wiele osób marzy o tym, żeby w swoim domu mieć strych. Nie taki zwykły, w którym będą stały różne graty. To ma być pięknie umeblowane, funkcjonalne poddasze, które będzie dumą gospodarzy domu. Jedni chcą tam stworzyć swoją pracownię, inni – pokój wypoczynkowy. Wspaniały pomysł! Kiedy już zabierzemy się za aranżowanie wnętrza, nie możemy zapominać o wejściu. Ono też jest przecież częścią strychu i powinno być równie wyjątkowe, jak cała reszta.

Za wejście mogą służyć między innymi drabiny na strych. To nie tylko bardzo praktyczne – potrafi być również bardzo efektowne. Na rynku jest ich mnóstwo, a niektóre są naprawdę ładne. Przestrzeń wokół takiej drabiny można ozdobić na wiele sposobów, dzięki czemu uzyskamy niesamowity efekt. To rozwiązanie jest idealne do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych. ale sprawdzi się też przy wystroju rustykalnym.

Jeżeli wolimy inne rozwiązanie, możemy zdecydować się na montaż schodów strychowych. Nie zajmują miejsca, ponieważ można je składać, a przy okazji nie musimy martwić się o utratę ciepła. To zdecydowanie duży plus, w porównaniu do tradycyjnych schodów.

Decydując się na schody stacjonarne, również możemy uzyskać ciekawe efekty wizualne. Zwłaszcza, jeśli do kompletu zamówimy ozdobną balustradę. Poręcze schodowe są nie tylko funkcjonalne. W dzisiejszych czasach jest to element dekoracyjny, nadający naszemu wnętrzu charakteru.

więcej na: http://schody.velset.pl/