System do zarządzania salonem SPA

spa

 

W przypadku prowadzenia gabinetów odnowy biologicznej, kosmetycznych, fryzjerskich i salonów SPA bardzo ważne jest dbanie o potrzeby klientów. Zapisują się oni na indywidualne wizyty, potem je niejednokrotnie anulując lub zmieniając ich termin. W celu ułatwienia zapisów klientów i zarządzania salonami stworzono oprogramowanie dla SPA.

Program pozwala na zastosowanie w małych gabinetach, oferujących tylko kilka stanowisk, w średnich i dużych kompleksach składających się z basenów i wielu sal zabiegowych. Mimo tak dużej wszechstronności pozwala w sposób niezwykle sprawny zarządzać firmą. Oprogramowanie dla SPA umożliwia nie tylko nowoczesną obsługę recepcji, ale i zarządzanie personelem i kontrolę obrotów salonu. Wśród podstawowych funkcji systemu wymienić należy obsługę rezerwacji. I tu dochodzimy do ogromnego udogodnienia dla klientów.

Bowiem program dla SPA umożliwia rezerwacje online. Odpowiada tym samym na potrzeby ogromnej rzeszy osób mających ciągły dostęp do internetu. Mogą oni przez całą dobę,z dowolnego miejsca wybrać dogodny dla siebie termin wizyty i ewentualnie go później zmienić. Rezerwacje online dają klientom swobodę wskazania konkretnego pracownika, który się nim zajmie i wykona zabiegi.

Oprogramowanie dla SPA oferuje właścicielowi firmy wgląd w to, którzy jego pracownicy cieszą się największą popularnością wśród klientów. Widzi też, które oferty są najchętniej wybierane. Istnieje możliwość wydruku grafiku obłożenia gabinetów . Program pomaga ułożyć harmonogram pracy personelu SPA i go w razie potrzeb modyfikować.