Ogłoszenia lokalne bezpłatne

volkswagen

Dla wszystkich, którzy planują sprzedać samochód jeszcze w tym roku jest bardzo ciekawa oferta portalu ogłoszeniowego działającego w branży motoryzacyjnej. Otóż sprzedaż samochodów możesz przeprowadzić całkowicie bezpłatnie do końca 2021 roku w serwisie samochody.pl

Nie ma tu żadnych kruczków, po prostu po procesie rejestracji należy napisać na email serwisu wiadomość z podaniem adresu email na jaki zostało założone konto. Administrator serwisu przyzna specjalny pakiet, w  ramach którego dodawanie ogłoszeń będzie odbywało się zupełnie za darmo. Od nowego roku będzie już opcja płatna, jednak nadal w ciekawej wersji. Za 5000 ogłoszeń zapłacisz jedynie 200 zł, czyli za jedno ogłoszenie całe 4 grosze! Warto podkreślić, że w tej cenie standardowy pakiet oferuje 200 ogłoszeń, więc zysk jest spory.

Samochody jakie możesz w ten sposób ogłaszać nie mają ograniczeń. Trzymamy kciuki za rozwój serwisu i będziemy obserwowali działanie. Trzeba zauważyć, że to oferta zdecydowanie najtańsza na rynku, nawet patrząc na późniejsze koszty.

Aby skorzystać z bezpłatnej opcji nie musisz nic więcej poza wysłaniem email zrobić. Po aktywacji ogłoszeń bezpłatnych standardowo uzupełniasz formularz ogłoszenia, umieszczasz zdjęcia i dane kontaktowe. Tym sposobem na lokalnym rynku będziesz widoczny i zwiększysz szansę na sprzedaż samochodu. Pamiętaj o zasadach, jakie musi spełniać dobre ogłoszenie, aby jego umieszczeni odniosło skutek.

Oferta ogłoszeń lokalnych całkowicie za darmo to ciekawa inicjatywa portalu samochody.pl i pozostaje liczyć na to, że zostanie ona przedłużona lub chociaż będzie udostępniona cały czas w lekkiej formie, czyli kilka tysięcy ogłoszeń za kwotę 200 zł. Na pewno pobudzi to rynek motoryzacyjny do umieszczania ogłoszeń na portalu, bo koszt kilku groszy za ogłoszenie od roku 2022 to niewiele.

5/5 - (1 vote)